Menu
Oczyszczacze Piotronik
 • Oczyszczacz powietrza – powody, dla których warto go mieć
Oczyszczacze

Coraz częściej polskie miasta uwzględniane są na wysokich pozycjach w rankingach miejsc z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Próg ogłoszenia alarmu smogowego jest w Polsce zdecydowanie wyższy niż u naszych zachodnich sąsiadów. W mieszkaniach, domach lub biurach możemy z tym skutecznie walczyć – dzięki oczyszczaczom powietrza.

Oprócz smogu, bakterii i wirusów powietrze może być zanieczyszczone takimi substancjami drażniącymi jak kurz, pyłki, dym tytoniowy czy sierść zwierząt. Może to powodować w najlepszym przypadku dyskomfort, a w najgorszym, nawet doprowadzić do reakcji alergicznych.

Dlatego prezentujemy powody, dla których warto zakupić oczyszczacz powietrza:

 • Powietrze będzie…czystsze!

  I możecie to sprawdzić korzystając z narzędzi, które mierzą poziom zanieczyszczeń. Już po dobie wskazania miernika będą znacznie niższe
 • Zapachy będą zniwelowane

  Oczyszczacze powietrza niwelują nieprzyjemne zapachy, dochodzące np. z kuchni lub kiedy palimy
 • Poziom głośności można regulować

  Nie martwcie się, że oczyszczacz powietrza będzie zbyt głośny i przy nim nie zaśniecie. Zdecydowana większość ma wybór trybów działania i można tę głośność dostosować do aktualnych potrzeb.
 • Powietrze będzie nawilżone!

  Jeśli wybierzecie produkt, który jednocześnie podniesie poziom wilgotności powietrza to pozytywnie wpłynie to na jakość snu. Będzie Wam się spać po prostu lepiej.
 • Oddychanie będzie przyjemniejsze

  Wszystko to, co opisaliśmy powyżej składa się na ogólne podwyższenie jakości powietrza w biurach, mieszkaniach czy domach i dzięki temu przebywanie tam oraz oddychanie będzie po prostu łatwiejsze.