Menu
O firmie Piotronik
  • O FIRMIE
  • Piotronik - dbamy o Twój klimat

Kiedy zaczęliśmy?

Powstaliśmy w 1990 roku. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już od ponad dwudziestu trzech lat. Na początku zajmowaliśmy się produkcją elektroniki: radiowe konwertery UKF, telewizyjne dekodery PAL, mikroprocesorowe sterowniki i układy automatyki do kotłów grzewczych.

Zmiana profilu

Wraz z postępem techniki, produkcja elektroniki stawała się coraz mniej opłacalna. Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez lata produkcji systemów sterowania, zaczynaliśmy być coraz bardziej doceniani jako serwis, również klimatyzacji i central wentylacyjnych. Stało się to kluczowym powodem, aby trwale zmienić profil firmy w celu pełnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów.

Co oferujemy?

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, central wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, nagrzewnic oraz promienników podczerwieni. Możemy się pochwalić, że od wielu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lidera branży klimatyzacyjnej - MITSUBISHI ELECTRIC, oraz szwedzkiej Firmy FRICO - czołowego producenta kurtyn powietrznych i promienników podczerwieni. W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia takich firm jak: MDV, Haier, Neovent i inne.

Jesteśmy ekspertami w swojej branży

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia na polskim rynku pozwoliło wyrobić nam w sobie to, co w każdej branży jest najważniejsze, czyli sumienność, rzetelność ale przede wszystkim fachowość.

Poszliśmy z duchem czasu i zmieniliśmy profil naszej firmy oraz wachlarz oferowanych produktów. Ale nigdy nie zmienimy jednego - zawsze tak samo dbamy i dbać będziemy o dobro i zadowolenie naszego Klienta, bowiem właśnie to jest myślą przewodnią firmy Piotronik.