Menu
Klimatyzacja Piotronik
 • Klimatyzator kasetonowy
 • PLA-RP
Kompletny typoszereg obejmujący jednostki „deluxe”, oferujące dodatkową energooszczędność. Zastosowanie szerokiego wylotu powietrza oraz czujnika „i-see”, usprawnia sterowanie rozprowadzaniem powietrza, osiągając wyższy poziom komfortu w pomieszczeniu. Większa efektywność energetyczna w połączeniu z bardziej komfortowymi warunkami w pomieszczeniu, w najwyższym stopniu spełnia oczekiwania użytkownika.
 • Specjalna funkcja wachlowania dostarcza ciepłe powietrze w każdy zakątek pomieszczenia
 • System wachlowania składa się z 4 żaluzji, z których każda pracuje niezależnie. Sekwencje nadmuchu skierowanego w poziomie lub w dół, załączane z określonym opóźnieniem, umożliwiają dostarczenie klimatyzowanego, ciepłego powietrza nawet w najdalsze zakątki pomieszczenia, zapobiegając tym samym nierównomiernemu rozkładowi temperatury.
 • Indywidualne ustawienie żaluzji sterujących kierunkiem nawiewu
 • Regulacja kierunku nawiewu powietrza w celu dostosowania go do nowej aranżacji pomieszczenia lub przełączonego trybu pracy – chłodzenie/grzanie w zależności od pory roku, była w przeszłości utrudniona. Obecnie, nowa jednostka kasetonowa z 4-stronnym wypływem powietrza, oferuje zmianę tych ustawień za pomocą pilota przewodowego.
 • I-see Sensor
 • Innowacyjna technologia Mitsubishi, detektor temperatury "i-see sensor", działający w oparciu o analizę promieniowania cieplnego. Aby zapewnić naprawdę komfortowe warunki w sklepach czy biurach, istotna jest kontrola temperatury przy podłodze, gdzie przebywają użytkownicy, ich goście itp. "i-see sensor" dokonuje pomiaru promieniowania podczerwieni otaczających ścian i podłogi w obszarze 360°. Analiza pomiaru daje informację o temperaturze otaczających powierzni.
 • Zapobieganie nadmiernemu chłodzeniu i grzaniu przez technologię "kontroli odczuwalnej temperatury"

  Temperatura odczuwalna przez ciało człowieka jest zyznaczana na podstawie pomierzonej temperatury na wlocie i przy podłodze. Utrzymanie tej temperatury na właściwym poziomie zapobiega przed nadmiernym chłodzeniem i grzaniem.

  W przypadku jednoczesnej pracy kilku jednostek, należy zamontować panel narożny z czujnikiem "i-see sensor" dla każdej jednostki wewnętrznej.

 • Dotychczas mierzona była tylko tempratura na wlocie, w okolicach sufitu, z pominięciem nierównomiernego rozkładu temperatury przy podłodze

  Ponieważ standardowe klimatyzatory stosowane w sklepach i biurach, mierzą wyłącznie temperaturę w okolicach sufitu, nierównomierny rozkład temperatury w pionie, między sufitem i podłogą może zostać pominięty. w rezultacie ustawiona zostaje wyższa temperatura dla osiągnięcia komfortowych warunków na poziomie podłogi.
  Z czujnikiem "i-see sensor"! Mierzona jest zarówno temperatura przy podłodze jak i na wlocie, dla zapewnienia kofortowych warunków w całym pomieszczeniu, obejmując powierznię od sufitu po podłogę.

  Nowa jednostka kasetonowa z 4-stronnym wypływem powierza, wyposażona w czujnik "i-see sensor", oprócz temperatury na wlocie, dokonuje również pomiaru rzeczywistej temperatury przy podłodze, kontrolując pionowy rozkład temperatury w pomieszczeniu, dla zapewnienia komfortu.